Biuro Usług Geodezyjnych Krzysztof Wolny

Zespół i doświadczenie

Poznaj nasz zespół i dowiedz sie więcej o firmie

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat, ale doświadczenie w branży geodezyjnej i budowlanej zdobywaliśmy przez ostatnie 30 lat. Jesteśmy zespołem specjalistów gotowych na największe wyzwania. Geodezja jest naszą pasją. Nasza firma geodezyjna oferuje kompleksowe usługi, które realizuje na terenie Poznania oraz okolic.

Do naszej dyspozycji posiadamy dwa biura w Wielkopolsce, które prężnie obsługują miasta, gminy, przedsiębiorstwa oraz Klientów indywidualnych. Podczas realizacji naszych usług korzystamy ze specjalistycznych, nowoczesnych urządzeń, które umożliwiają nam dokonywanie precyzyjnych pomiarów, które następnie stanowią podstawę do powstania dokumentów i opracowań graficznych. Naszą firmą zarządza Krzysztof Wolny - geodeta uprawniony, który miał przyjemność zrealizować dotychczas setki różnych projektów.

Krzysztof Wolny - geodeta uprawniony
Właściciel
Krzysztof Wolny

Założyciel firmy, geodeta uprawniony z ponad 30 letnim doświadczeniem. Zarządza firmą i odpowiada za koordynację wszystkich projektów.

Magdalena Wolna - Biuro Usług Geodezyjnych Krzysztof Wolny
Współwłaściciel
Magdalena Wolna

Współwłaściciel firmy. Odpowiada za sprawy urzędowe, kontakt z klientami firmy oraz zarządza biurem i koordynuje kwestie administracyjne.

Patryk Srocki - Biuro Usług Geodezyjnych Krzysztof Wolny
Kierownik geodetów
Patryk Srocki

Kierownik grupy geodezyjnej. Fachowiec i specjalista, organizuje proces produkcyjny. Wyróżnia go nieustępliwość. Ukończył studia na Politechnice Poznańskiej – Wydział Budownictwa.

Grzegorz Bartkowiak - Biuro Usług Geodezyjnych Krzysztof Wolny
Geodeta
Grzegorz Bartkowiak

Doświadczony geodeta z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem. Doskonale obsługuje sprzęt i oprogramowanie geodezyjne. Absolwent studiów na wydziale geodezji we Wrocławiu.

Wybrane realizacje

  • - Przygotowanie podkładów mapowych w technologii tradycyjnej dla projektów liniowych związanych z budową sieci gazowych, wodociągowych i światłowodowych dla miasta Poznania, Leszna, Gniezna, Nowej Soli, Piły i Wrześni.
  • - Przygotowanie podkładów mapowych w technologii kalibracji rastra dla zadania mix Gniezno i mix Września do rozbudowy sieci teleinformatycznej.
  • - Pełna obsługa budowy sieci teleinformatycznej na osiedlach Północnym i Południowym w Gnieźnie.
  • - Pełna obsługa budowy gazociągu niskiego ciśnienia dla miasta Pobiedziska wraz z przejściem przez tory kolejowe.
  • - Podziały nieruchomości w m. Poznań i m. Luboń oraz gminach Pobiedziska, Komorniki, Swarzędz, Suchy Las.
  • - Obsługa gazyfikacji miasta i gminy Stęszew, gmin powiatu leszczyńskiego, gminy Murowana Goślina
  • - Podziały nieruchomości miasta i gminy Mosina.
  • - Obsługa budowy pływalni uniwersyteckiej na Morasku w Poznaniu.
  • - Wytyczenia i pełna obsługa inwestycji realizowanych przez developerów i inwestorów indywidualnych.
  • - Niezliczona liczba map do projektów i inwentaryzacji przyłączy i sieci realizowanych przez developerów, firmy wykonawcze i inwestorów indywidualnych.

Współpracujemy?

Skontaktuj się